Titles you rated
Slow VideoRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Cat in the HatRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0