Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
White LiesRated ★ 4.0
Pure in HeartRated ★ 4.0
My Daughter the FlowerRated ★ 4.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.0
StyleRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.5
Ugly AlertRated ★ 4.0
One Warm WordRated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.5- Smile, YouRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 2.5
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0