Series
Ratings
78
Big Bet Season 2Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
TrigunRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Hikaru no GoRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Tracer Season 1Rated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Sisyphus : the mythRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5