Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0