Movies
Ratings
109
Children of HeavenRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
The Devil's ViolinistRated ★ 3.0
The BodyRated ★ 4.0
102 DalmatiansRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0