Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
The CoreRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0