Titles you rated
Gap DongRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
GhostRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0