Movies
Ratings
341
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Love So DivineRated ★ 3.5
Come Rain, Come ShineRated ★ 3.0
Babe: Pig in the CityRated ★ 4.0
Painted SkinRated ★ 3.5
A Wonderful MomentRated ★ 5.0
Sarah's KeyRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.5
The QueenRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5