Movies
Ratings
32
The IntouchablesRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0