Movies
Ratings
130
The TerminalRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
My Little BrideRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0