Titles you rated
The AttorneyRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5