Movies
Ratings
605
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Hill of FreedomRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
God Bless AmericaRated ★ 0.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
Love NowRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The ESP CoupleRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0