Titles you rated
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
RageRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0