Titles you rated
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Inside Job Part 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0