Movies
Ratings
1028
28 Years LaterRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.0
BlackkKlansmanRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 4.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
MalenaRated ★ 4.5
CollateralRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
FridaRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.5
EverestRated ★ 4.0
Escape from AlcatrazRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
Far from HeavenRated ★ 3.5