Titles you rated
Family PlanRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 1.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0