Series
Ratings
30
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 2.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5