Titles you rated
The Adam ProjectRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
NimonaRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
RenfieldRated ★ 1.5
JokerRated ★ 2.0
Black AdamRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 2.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 0.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 0.5
NobodyRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 0.5