Titles you rated
MasqueradeRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 1.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0