Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5- With or Without YouRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
DeceptionRated ★ 2.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
CasablancaRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Nine LivesRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.5