Movies
Ratings
545
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 1.0