Series
Ratings
45
Tokyo Danshi ZukanRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
#RemoloveRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0