Movies
Ratings
50- Take OffRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
TakenRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0