Movies
Ratings
313
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 4.0
American PieRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 2.0
Kamikaze GirlsRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 0.5
You've Got MailRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0