Series
Ratings
92
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
To. JennyRated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0