Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Flower in PrisonRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Strike BackRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.5