Movies
Ratings
150
SerendipityRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
HahahaRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
ClickRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.5