Series
Ratings
214
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 0.5
They Kiss AgainRated ★ 3.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
EXO Next DoorRated ★ 0.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 2.0
My Shining GirlRated ★ 1.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.5- Korean Ghost StoriesRated ★ 2.5
엽기인걸 스나코Rated ★ 2.5