Movies
Ratings
76
Nothing SeriousRated ★ 2.0
20th Century GirlRated ★ 1.5
6/45Rated ★ 1.5
Honest CandidateRated ★ 2.0- Sunset in My HometownRated ★ 0.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Innocent WitnessRated ★ 2.0
Crazy RomanceRated ★ 1.5
The Berlin FileRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 1.0
Our TimesRated ★ 3.0