Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Taste of TeaRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 2.5
The GrandmotherRated ★ 3.0
AnimaRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0