Titles you rated
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 2.5
- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
Andor Season 2Rated ★ 4.5
Andor Season 1Rated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 4.5