Movies
Ratings
406
The MuleRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 2.0
The KillerRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Nacho LibreRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0