Titles you rated
CloverfieldRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
American History XRated ★ 4.5
SlitherRated ★ 2.5
AfflictedRated ★ 2.5
xXxRated ★ 3.5
From BeyondRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 3.5
The Evil DeadRated ★ 3.0
Evil DeadRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Rampage: President DownRated ★ 2.5
Rampage: Capital PunishmentRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Karaoke CraziesRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 3.5