Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 0.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Fate/stay nightRated ★ 2.0
Family Outing Season 1Rated ★ 1.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0