Titles you rated
We Bought a ZooRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Love AffairRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 0.5
26 YearsRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0