Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 0.5
The MatchRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0