Titles you rated
Black WidowRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Jackie BrownRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Long Live the KingRated ★ 2.5
RomaRated ★ 4.5