Series
Ratings
76
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 2.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0- 대학전쟁Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5