Movies
Ratings
555
Non-StopRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.5
FrankenweenieRated ★ 3.5
DOA: Dead or AliveRated ★ 2.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 3.0
UltravioletRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0