Titles you rated
ScrubsRated ★ 3.5
iZombieRated ★ 4.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 3.5
Teen WolfRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0