Movies
Ratings
1032
The ProposalRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 4.0