Titles you rated
Extraordinary Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.5
This Is UsRated ★ 4.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
KaosRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Lessons In ChemistryRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 1.0
MovingRated ★ 4.5
Secret InvasionRated ★ 1.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5