Titles you rated
The CircleRated ★ 3.0
The Unknown GirlRated ★ 3.5
Land of MineRated ★ 3.5
You Don't Know JackRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 3.0
On the Basis of SexRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 5.0
ChangelingRated ★ 3.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 3.5
Dying to SurviveRated ★ 4.0
A SeparationRated ★ 3.5