Titles you rated
PoetryRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
IntroductionRated ★ 1.5
NomadlandRated ★ 4.5
The FatherRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
CarolRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
TenetRated ★ 2.5
TransitRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 3.0