Titles you rated
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
2 Broke GirlsRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0- Orphan BlackRated ★ 3.5