Movies
Ratings
155- Fighter In The WindRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
HeartbeatRated ★ 4.0
DragonHeartRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.5
Break OutRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 4.5