Titles you rated
TunnelRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.5- Angel's KissRated ★ 4.0
Swallow the SunRated ★ 3.5
Sweet SpyRated ★ 3.5
Gold TowerRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.0