Titles you rated
SouthpawRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
VenomRated ★ 5.0
Hellsing Ultimate XRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 5.0