Titles you rated
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Doona!Rated ★ 4.5
He Who Can't MarryRated ★ 5.0- Azuki-chan Season 3Rated ★ 5.0
- Azuki-chan Season 2Rated ★ 5.0
- Azuki-chan Season 1Rated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Life & Beth Season 1Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- Yeonu's SummerRated ★ 3.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5