Titles you rated
PeninsulaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5